Nuotykių parkas

Apie parką

2010 metais A.Venckaus nuosavame miške įrengus rekreacinį parką, skirtą tauragiškių ir miesto svečių poilsiui, įvertinus jo savitą ir išskirtinį kraštovaizdį, gimė idėja pasiūlyti parko lankytojams aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą - nuotykių parką, kuriame pasinaudodami specialia alpinistine įranga parko lankytojai galėtų laipioti medžiuose įrengtomis trasomis. Taip 2011 metų pavasarį pradėtas rengti ir jau birželio mėnesį atidarytas vienas didžiausių nuotykių parkų Lietuvoje, siūlantis nuotykių ištroškusiems parko lankytojams sportišką bei smagų laisvalaikio praleidimą.

Taurų nuotykių parką suprojektavo ir įrengė UAB "Actifun" specialistai, Lietuvoje turintys didžiausią tokio pobūdžio parkų įrengimo ir valdymo patirtį. Jų projektai - Druskininkų, Lūšies Kelio ir Belmonto nuotykių parkai, taip pat nemažai kliūčių ruožų, įrengtų privatiems užsakovams. Kuriant Taurų nuotykių parką stengtasi sujungti jau esančią poilsinę infrastruktūrą su nuotykių parko elementų išdėstymu. Šis junginys suteikia Taurų parkui estetinį ir funkcinį išskirtinumą ir daro labai patrauklia aktyvaus laisvalaikio praleidimo ir pramogų vieta.

Verta pabrėžti tai, kad Taurų nuotykių parke panaudotos visų anksčiau rengtų parkų idėjos, todėl šis parkas pasižymi ypatingu išskirtinumu. Kai kurios laipynės įrengtos net ąžuoluose, o aukščiausia lankytojams pasiekiama vieta yra net 16 metrų aukštyje!

Parke vienu metu gali pramogauti net iki 70 lankytojų. Toks kiekis žmonių užtikrina smagų šurmulį medžiuose ir nepamirštamas akimirkas visam gyvenimui.

Su nuotykių parko trasomis galite smulkiau susipažinti čia.
Viso nuotykių parko planą galite atsisiųsti čia.
Informacija apie pamestus daiktus - „radinių biuras“.
Taip pat nepamirškite susipažinti su nuotykių parko taisyklėmis.

Kainos

Lankytojai

Individualūs

Grupės

Suaugusiems 35 Lt 30 Lt
Moksleiviams ir studentams 30 Lt 25 Lt
Vaikams nuo 6 metų 20 Lt -

Vienas apsilankymas parke trunka 2,5 val. Į kainą įskaičiuota įrangos nuoma bei instruktažas.
Grupėmis laikomi vienu metu atvykę daugiau kaip 5 lankytojai.

Rezervacija

Rekomenduojame vietas apsilankymams nuotykių parke rezervuotis iš anksto. Šiuo metu tai padaryti galite paskambinę telefonu +370 614 43449 arba atvykę į parko administraciją. Lankytojų grupėms virš 5 asmenų rezervacija būtina.

Kitos pramogos

Taurų parke be nuotykių medžiuose yra ir kitų pramogų: lipimo kalnas, šaudymas iš lanko, tiras. Žiemos metu veikia slidžių nuomos punktas ir slidinėjimo trasa.

Kvietimai

Norite nustebinti draugą, giminaitį ar kolegą? Padovanokite jam kvietimą į Taurų nuotykių parką! Pažadame, kad Jūsų draugas nenusivils ir patirs daugybę nepakartojamų įspūdžių. Šiuo metu kvietimų galima įsigyti atvykus į parko administraciją, kuri yra įsikūrusi pačiame parke.

Už parko įrengimą dėkojame